Partnerství škol

"Přední soukromé školy si vybírají MINIBOSS, aby obohatili své učební osnovy a společně změnili svět vzdělávání"

Světlana Gerey,
Ředitel franšízového oddělení 

Partnerství škol

"Přední soukromé školy si vybírají MINIBOSS, aby obohatili své učební osnovy a společně změnili svět vzdělávání"

Světlana Gerey,
Ředitel franšízového oddělení 

Vymyslet všechno nestačí života. Proto byl ve světě vynalezen franchising jako forma specializace a spolupráce k převodu práv na užívání duševního vlastnictví na nové partnery – franšízy. Inovace se tedy rychle rozšiřují v chráněné civilizované právní oblasti.

Po celém světě vám používání franšíz umožňuje rychle a efektivně rozvíjet obchodní systémy. Nejznámější podniky na světě jsou franšízy - Amazon, IKEA, Zara, McDonald's, KFC, Apple, UPS, Hilton, Holiday Inn, MiniBoss, Leonardo, Royal British School, School of Rock atd.

Partnerství je prospěšné. To urychluje vývoj a zvyšuje hodnocení.

Veřejné nebo soukromé všeobecně vzdělávací školy věnují veškerý čas zdokonalování programů v základních předmětech – matematice, chemii, fyzice, literatuře. A to je jejich úkol.

Mezinárodní vzdělávací síť MINIBOSS BUSINESS SCHOOL má jiný úkol – zaměřit se pouze na vytváření inovativních programů obchodního vzdělávání pro děti. Proto v této oblasti nemáme sobě rovného. Vymysleli jsme unikátní trh a naplnili ho inovativními službami pro holistický rozvoj potenciálu jednotlivce.

Spolupráce soukromých všeobecně vzdělávacích škol s MINIBOSS je velmi přínosná pro všechny - děti, rodiče i vzdělávací partnery. Všichni profitují v podobě vysoce rozvinutého absolventa s uvolněným potenciálem a praktickými dovednostmi. Není-li to cíl moderního vzdělávání? Proto vítáme iniciativy soukromých škol zavést programy MINIBOSS do svých osnov.

Pojďme společně změnit svět k lepšímu!