Proč MINIBOSS?

"Každé dítě si zaslouží být úspěšné a šťastné!"

Olga Azarová,
zakladatelka MBBS

Proč MINIBOSS?

"Každé dítě si zaslouží být úspěšné a šťastné!"

Olga Azarová,
zakladatelka MBBS

Vzdělávání by mělo být zábavné a neuvěřitelně zajímavé! Jen v takovém prostředí bude chtít dítě intenzivně pracovat na seberozvoji. Mezinárodní vzdělávací síť MiniBoss Business School (MBBS) byla vynalezena, aby každé dítě dostalo šanci objevit svůj potenciál!

Problémem moderního školství je, že běžné všeobecně vzdělávací školy neučí, jak výše uvedených cílů dosáhnout, zaměřují se pouze na množství získaných znalostí a složení zkoušek, nevěnují pozornost formování skutečných dovedností dětí pro reálný život. To je důvod, proč jen 2 % populace dosahují úspěchu. Zbývajících 98 % hledá pouze práci nebo je v extrémní chudobě.

A existuje jen jedno tajemství: na množství znalostí získaných ve škole nezáleží ... bez včasné praxe a silného kreativního prostředí. I ty nejlepší školy na světě potřebují MINIBOSS.

Být jen chytrým dnes nestačí!

Pro řešení nejnaléhavějšího úkolu vzdělávání 21. století jsme vytvořili nový trh - dětské obchodní vzdělávání a rozsáhlou globální síť MINIBOSS BUSINESS SCHOOL v různých zemích od Velké Británie do Austrálie.

Cílem naše obchodní školy je umožnit všem 100% našim studentům dosáhnout v životě úspěchu! K tomu je učíme, jak objevit svůj potenciál, učíme se být silnými a kreativními podnikateli již od dětství, učíme se, jak snadno a technologicky řešit složité životní problémy, učíme se pracovat v týmu a přebírat vědomě zodpovědnost jako skutečný lídr. , ovlivnit svou společnost a učinit ji mírovou a prosperující!

To přináší člověku štěstí i úspěch!

Vychováváme vůdce budoucnosti jako základ pro růst HDP a blahobyt zemí!